Wszystkie prawa zastrzeżone © anianowak.pl

Doradca w projekcie

Google Internetowe Rewolucje

 

E-mail: a.nowak@internetowerewolucje.pl

Tel: +48 532 852 443

anianowak.pl

 

E-mail: biuro@anianowak.pl

Tel: +48 512 264 372

MARKETING INTERNETOWY

ANIANOWAK.PL

W czym mogę Ci pomóc?

marketing internetowy ania nowak

Spotkania z przedsiębiorcami to jedna z moich najciekawszych, zawodowych przygód. Opowiadając o marketingu online, jednocześnie uczestniczę w dziesiątkach historii lubuskich firm.

Razem poszukujemy szans i staramy się pokonać bariery w zaistnieniu marki w internetowej przestrzeni.


To dla lubuskich przedsiębiorstw powstaje
Blog Ani Nowak

Projekt Google Internetowe Rewolucje w 2018 roku w wojewódzwie lubuskim

STRONY INTERNETOWE

CONTENT MARKETING

Projektuję łatwe w obsłudze strony internetowe wyposażone w przydatne narzędzia do prowadzenia biznesu online, m.in.: systemy mailingowe, komunikatory, płatności, sklepy internetowe, systemy rezerwacji, system zamówień jedzenia i wiele innych.

 

 

 

Zanim zostałam doradcą w projekcie Google Internetowe Rewolucje, współpracowałam z agencjami marketingowymi (Brand Ceo, Linkhouse, Adclick Portugal). Dla wydawcy portalu internetowego (Time Press) redagowałam jeden z większych portali informacyjnych w Wielkopolsce, a przede wszystkim pracowałam dla indywidualnych przedsiębiorców jako specjalista ds. content marketingu.

 

Moje doświadczenie w marketingu internetowym (content marketingu, copywritingu i pozycjonowaniu SEO) to głównie udział w projektach branży technologicznej finansowej i HR.

 

Na stałe jestem związana z agencją marketingową take INFO w Zielonej Górze.

 

Portfolio

Najpopularniejsze na stronie

Błyskawicznie rośnie liczba internautów wyszukujących lokalnie. Takich, którzy chcą mieć rozwiązanie tu i teraz. Inaczej mówiąc, zaspokajanie potrzeb szybko i “blisko siebie” staje się priorytetem dla współczesnych konsumentów. To dobra
Co to jest meta tytuł (meta title) i jak go przygotować? W najprostszych słowach, meta tytuł (meta title) to tytuł strony wyświetlany w wyszukiwarce Google. W praktyce jest to fragment
Znajdź słowa kluczowe na stronę internetową We wcześniejszym artykule Jak tworzyć wpisy na firmowym blogu - SEO pisałam o tym, jak wpleść słowa kluczowe /frazy kluczowe w tekst blogowy lub
Meta opis strony internetowej (meta description) bywa niedoceniany i zaniedbywany przez właścicieli witryn. To błąd! Choć niewidoczny na stronie, meta opis ma spory wpływ na liczbę gości odwiedzających wirtualną siedzibę
Aby zmieścić się w czasie, dodajemy na stronę grafikę, która przekazuje w 1/10 sekundy to, co tekst w minutę. Musimy jednak pamiętać, że grafika obciąża stronę i znacznie opóźnia jej
Dlaczego linkowanie do strony jest ważne? O tym, że boty wyszukiwarki klasyfikują stronę jako wartościową decydują dwa czynniki - skuteczny link building oraz treść. To zrozumiałe, że dobra treść podnosi

Moja pasja - Content marketing i SEO

 

 

 

Na co dzień tworzę strony internetowe, opracowuję treści do internetu, pomagam wdrażać strategie content marketingowe i SEO, prowadzę warsztaty oraz szkolenia z zakresu marketingu internetowego.

 

Ania Nowak marketing internetowy, content marketing Zielona Góra

 

Od niedawna mieszkam i pracuję w Zielonej Górze. Zajmuję się marketingiem internetowym - copywritingiem, content marketingiem, budowaniem strategii marketingowych, wykorzystaniem narzędzi marketingowych takich jak Google Ads, czy Facebook Ads.

 

Specjalizuję się w content marketingu, czyli tworzeniu wizerunku marki i zdobywaniu serc internautów (potencjalnych klientów) za pomocą wartościowych treści. Bazą content marketingu jest copywriting - umiejętnie napisane, unikalne, interesujące teksty, opakowane w atrakcyjne fotografie, okraszone infografikami, przewiązane chwytliwym tytułem, jak kokardą, gotowe, by dostarczyć je odbiorcy.

 

Content marketing to także dystrybucja treści - wybór medium, w którym się ukażą, decyzje o formie, w której content zostanie zaprezentowany, wyznaczanie czasu i miejsca publikacji materiałów.

 

No i pomiar - analiza uzyskanych efektów pozwala aktualizować content marketingową strategię marki i realizować ją w przyszłości w jej optymalnej wersji.

 

Najważniejszym zadaniem content marketingu jest budowanie relacji z odbiorcami (otoczeniem marki). Im lepsze są treści, im trafniejsze formy i kanały przekazu, tym odbiorcy są silniej związani z marką i tym większa szansa, że grono zwolenników marki będzie większe.

 

Moim zdaniem, content marketing to fundament skutecznego marketingu. Można go ubogacać o linkbulding, czy płatne promocje, ale bez niego komunikacja ze współczesną społecznością staje się niemożliwa.

 

 

 

Tworzę strony internetowe w content studio takeINFO.

 

To strony responsywne, bezpieczne, z opcją edycji treści, wyposażone w skrzynki pocztowe oraz zintegrowane z potrzebnymi narzędziami (np. płatności, komentarze, czat, newsletter, etc.).

Specjalizuję się w tekstach SEO, treściach merytorycznych oraz tekstach sprzedażowych.

 

Od lat piszę artykuły na portale internetowe oraz do mediów tradycyjnych, opracowuję treści na strony internetowe i blogi, przygotowuję newslettering.

Doradzam przedsiębiorcom, jak skutecznie wykorzystać marketing internetowy w rozwoju firmy.

 

Konsultacje indywidualne to czas na audyt wirtualnych aktywów, wdrażanie zmian i analizę wyników działań. Badam strony internetowe, profile w mediach społecznościowych, content, e-mailing. Proponuję zmiany tych elementów, które tego wymagają. Razem kontrolujemy skuteczność podjętych działań.

 

Prowadzę szkolenia i warsztaty z marketinu internetowego, content marketingu i copywritingu. To spotkania nakierowane na praktykę i rozwiązywanie  zadań stojących przed przedsiębiorcami.

 

Miejsca szkoleń - Zielona Góra, Żary, Żagań, Nowa Sól, Leszno, Gorzów Wielkopolski.

II. KONSULTACJE Z MARKETINGU INTERNETOWEGO

 

IV. COPYWRITING

 

I. SZKOLENIA I WARSZTATY

 

Marketing internetowy w lubuskim

III. STRONY INTERNETOWE

 

Internetowe Rewolucje prezentacja OPZL Zielona Góra

Nazywam się Ania Nowak

 

Jestem content marketerką. Zajmuję się też SEO, czyli pozycjonowaniem marek w wirtualnej sieci.

Pomagam przedsiębiorcom

skutecznie wykorzystywać marketing internetowy w biznesie. Wcześniej robiłam to jako doradca w projekcie Google Internetowe Rewolucje, dziś działam na własny rachunek :)